Tworzenie stron internetowych Łódź

Co robimy w ramach tworzenia stron internetowych Łódź?

Dedykowane szablony WWW

Kodujemy dedykowane szablony WordPress

Dedykowane szablony WWW

Kodujemy dedykowane szablony WordPress
Zobacz więcej

Tworzymy strony WWW

Tworzymy strony internetowe dopasowanie do Twoich odbiorców

Tworzymy strony WWW

Tworzymy strony internetowe dopasowanie do Twoich odbiorców
Zobacz więcej

Tworzenie stron internetowych Łódź - pierwszy krok w rozwoju biznesu

Trudno nie zauważyć, jak ogromny wpływ na rozwój każdego biznesu ma jego obecność w internecie. Pandemia oraz wciąż trwająca niepewność w kontekście stacjonarnych lokali przyciąga klientów do przestrzeni online. Właśnie z tego powodu powinieneś zastanowić się nad wejściem do internetu.

Duża część przedsiębiorców na pierwszy ogień bierze media społecznościowe. Zwykło się mówić, że spędzamy tam więcej czasu, niż poza ekranem telefonu. Facebook, Instagram oraz Twitter stanowią przede wszystkim narzędzie marketingowe, aniżeli portale do kontaktu z innymi osobami.

Czasami jednak to nie wystarczy. Jeżeli chcesz przedstawić swoim potencjalnym klientom bogatą ofertę swojej firmy, warto zainwestować w tworzenie stron internetowych. Łódź, Warszawa, Białystok – jako Bananaconda bez najmniejszego problemu dotrzemy do Twojej firmy na terenie całej Polski. Korzystamy oczywiście z dobrodziejstw połączeń online, które przez ostatnie dwa lata zdecydowanie zyskały na wartości w aspekcie biznesowym. Nasze usługi obejmują nie tylko samo pisanie linijek kodu, ale również kompleksowe podejście do stworzenia witryny jeszcze przed rozpoczęciem programowania. Poświęcamy bardzo dużo uwagi na poznanie konceptu naszych klientów, a także analizę rynku.

Nie wiesz jak zacząć? Skorzystaj z darmowej konsultacji

zdjęcie właściciela

Karol Dobrakowski

Founder & Key Account Manager
karol@bananaconda.pl
(+48) 506 669 183

Jak wygląda proces tworzenia stron - Łódź?

1. Analiza projektu

Przyglądamy się wymaganiom Twojej strony oraz ustalamy sugerowany przebieg projektu

2. Projektowanie strony WWW

Projektujemy dedykowany szablon WordPress, który wyróżni Cię na tle konkurencji

3. Kodowanie strony

Tniemy i kodujemy zaprojektowany wcześniej szablon graficzny

4. Testowanie działania serwisu

Wykonujemy testy strony WordPress, aby mieć pewność, że Twoja realizacja jest skończona

5. Publikacja w sieci

Wdrażamy oraz konfigurujemy wszystkie potrzebne funkcje dla Twojej strony WordPress

6. Dalszy rozwój

Rozwijamy Twoją stronę o nowe moduły, które pomogą Ci w rozwoju firmy.

Tworzenie stron WWW Łódź - jak wyróżnić się na tle konkurencji?

Oczywiście nie jesteś jedyną osobą na świecie, której biznes znajdzie się w przestrzeni online. Coraz większa liczba przedsiębiorców właśnie tam szuka potencjalnego sukcesu i wzrostu liczby klientów oraz przychodów. Z tego powodu lwia część witryn wygląda bardzo podobnie i w żaden sposób nie zostaje w pamięci użytkowników. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i mamy na to rozwiązanie.

Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, jeżeli chodzi o tworzenie stron WWW? Łódź, Poznań, Katowice – zdecydowana większość Twoich klientów to wzrokowcy, dla których pierwsze kilka sekund po wejściu na stronę główną jest najważniejsze do podjęcia decyzji o pozostaniu na niej. Właśnie z tego powodu bardzo skupiamy się na przyjaznym designie, który znajduje aprobatę wśród osób odwiedzających witrynę. Korzystamy z gotowych szablonów, których delikatna modyfikacja nie stanowi żadnych problemów. Dzięki takiemu rozwiązaniu cieszy się przede wszystkim Twój portfel, ponieważ nie tworzymy żadnej z naszych stron od zera.

Oczywiście nie zapominamy również o innych aspektach, dla których wybrałeś właśnie przestrzeń online do swojego biznesu. Nasze szablony nie tylko wyróżniają się wyglądem, ale również intuicyjnością i sugestywnością. Dlatego właśnie jest ona doskonałym narzędziem marketingowym, które posłuży do wzrostu sprzedaży Twoich produktów i usług.

Nasze realizacje

Czas płynie szybko, a z nim kolejne realizacje. Zobacz co przygotowaliśmy dla naszych klientów. 

Tworzenie stron Łódź - współpraca z wyszukiwarką Google

Być może o tym nie wiedziałeś, jednak prawie sto procent wszystkich wyszukiwań w polskim internecie przechodzi właśnie przez Google. Kiedy wchodzisz na stronę giganta z Doliny Krzemowej i szukasz hasłowo interesujących Cię rzeczy, wyskakuje kilka, kilkanaście, a czasem nawet kilkadziesiąt tysięcy rezultatów. Kluczem jest jednak obecność na szczycie tej listy, co wydatnie pomoże w przyciągnięciu większej liczby użytkowników.

Google bierze pod uwagę ponad 300 czynników przy ostatecznym wyborze kolejności wyświetlania witryn. Znajdziemy mnóstwo mniej lub bardziej istotnych wytycznych, na które warto zwrócić uwagę. Z naszej strony możemy zagwarantować, że bez najmniejszego problemu damy radę spełnić wymagania narzucane przez największą wyszukiwarkę świata. Bardzo dużą uwagę przykładamy do odpowiedniej wersji strony na urządzenia mobilne, które w dzisiejszych czasach mają niezwykle istotną rolę. Często zapomina się o szybkości wczytywania strony. Wspominaliśmy o designie witryny opartym na naszych szablonach. Oprócz wrażeń wizualnych, jego wczytywanie przebiega bez najmniejszych problemów, na co Google również zwraca bardzo dużą uwagę.

Wreszcie warto wspomnieć kilka słów o pozycjonowaniu. Poprzez organiczną pracę można bardzo wydatnie pomóc swojej witrynie w znalezieniu się na szczycie listy wyszukiwań. Kto wie, być może trafiłeś tutaj po wpisaniu w Google frazy „tworzenie stron Łódź„? Na tym właśnie polega pozycjonowanie – chodzi o dobranie odpowiednich fraz dla użytkowników po drugiej stronie ekranu.

Opinie klientów

Projektowanie stron internetowych Łódź - dla każdego klienta

Zdajemy sobie sprawę również ze zróżnicowanych potrzeb klientów. Oprócz tradycyjnych stron internetowych, oferujemy również inne rozwiązania, które stanowią lepsze opcje dla przedstawicieli konkretnych branż. Decyzję podejmujemy wspólnie z naszymi partnerami, przedstawiając im kompleksową analizę rynku. W naszej ofercie znajdziecie dwie możliwości, które stanowią niezwykle popularne rozwiązania w przestrzeni online.

Landing Page

Stanowi bardzo ważny element wielu różnych branż. Dostrzegamy tutaj wyraźne call to action – bardzo wyraźne podkreślenie, że użytkownik strony ma wykonać konkretne działania. W jakich branżach najpopularniejsze jest takie projektowanie stron internetowych? Łódź wraz ze swoją Atlas Areną od wielu lat organizuje bardzo dużo wydarzeń kulturalnych oraz sportowych. System zakupu biletów zazwyczaj składa się z małej liczby informacji na stronie, która jest przeznaczona wyłącznie do dokonania transakcji. Godzinę otwarcia bram hali, dodatkowe atrakcje na miejscu czy repertuar znajdziemy w innych miejscach, na przykład na wydarzeniu w mediach społecznościowych.

One Page

Stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zaprezentować swoje produkty lub usługi, a niekoniecznie sprzedać je przez internet. Taki rodzaj witryny można porównać do bardzo rozbudowanego pokazu slajdów, na którym znajdziemy wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty. Z tego rozwiązania najczęściej korzystają deweloperzy oraz graficy. Przy kupowaniu swoich wymarzonych czterech ścian nie dokonujemy decyzji przed ekranem swojego komputera, tylko poprzez spotkanie na miejscu z pośrednikiem lub samym deweloperem.

Zaufali nam
i nie zawiedli się

Projektowanie stron Łódź - dlaczego korzystamy z systemu WordPress?

Każda witryna internetowa opiera się na danym systemie. WordPress jest największym systemem zarządzania treścią(CMS) na świecie, jeżeli chodzi o projektowanie stron. Łódź, Bangkok, Sydney – niezależnie od szerokości geograficznej cieszy się on bardzo duża popularnością.

Jest to jeden z głównych powodów, dla których warto z niego korzystać. Dzięki łatwiejszym sprawom technicznym jesteśmy w stanie pozyskać większą liczbę partnerów biznesowych oraz marketingowym dla naszego portalu. Mamy również świadomość, że nie wszyscy pracownicy firm naszych klientów muszą posiadać ogromną wiedzę programistyczną. WordPress pozwala dodawać nowe treści w bardzo prosty i intuicyjny sposób.

System posiada również wtyczkę dla sklepów internetowych. WooCommerce cieszy się ogromnym zaufaniem nie tylko wśród naszych klientów. Dzięki wielu projektom przeprowadzonym w branży e-commerce, jako Bananaconda bez najmniejszych problemów zaprojektujemy Twój sklep internetowy.

Projektowanie stron WWW Łódź - kreowanie pozytywnych doświadczeń

User experience należy do kluczowych aspektów, jeżeli chodzi o pozytywny odbiór osób odwiedzających stronę. Bez wątpienia ich decyzje oraz potencjalne ścieżki można w pewien sposób zaprojektować.

Jaki przykład UX można podać, jeżeli chodzi o projektowanie stron WWW? Łódź znajduje się w centrum Polski i jest fantastycznie skomunikowana zarówno z morzem na północy, jak i górami na południu kraju. 

Widać wyraźną różnicę w sklepach odzieżowych w internecie pomiędzy ofertą zimową, a letnią. Tuż przed świętami na pierwszych stronach znajdziecie czapki z pomponami, rękawice oraz kurtki. Po pół roku sytuacja się zmienia, a na ich miejsce wskakują kąpielówki, japonki i klasyczne czapki z daszkiem.