Tworzenie stron internetowych Warszawa

Co robimy w ramach tworzenia stron internetowych Warszawa?

Dedykowane szablony WWW

Kodujemy dedykowane szablony WordPress

Dedykowane szablony WWW

Kodujemy dedykowane szablony WordPress
Zobacz więcej

Tworzymy strony WWW

Tworzymy strony internetowe dopasowanie do Twoich odbiorców

Tworzymy strony WWW

Tworzymy strony internetowe dopasowanie do Twoich odbiorców
Zobacz więcej

Tworzenie stron internetowych Warszawa - dla każdego biznesu!

Zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób podnieść wyniki sprzedażowe Twojej firmy? Z pewnością pomoże w tym tworzenie stron internetowych. Warszawa, Poznań, Katowice – jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Polsce. Dobrodziejstwa technologiczne pozwalają nam współpracować z klientami nie tylko w naszej lokalizacji, ale również na terenie innych regionów naszego kraju. Nasze doświadczenie procentuje, co widać po opiniach naszych obecnych partnerów. Oceniają oni decyzję o zaufaniu nam w przejściu do przestrzeni online jako kluczową dla rozwoju swojej działalności.

W czym leży tajemnica naszego sukcesu? Przede wszystkim w posiadaniu w swoich szeregach wysokiej jakości specjalistów. To szalenie istotne w momencie, gdy bierzemy się za tworzenie stron internetowych. Warszawa stanowi największe miasto w tej części Europy, co w oczywisty sposób przekłada się na duże zainteresowanie klientów właśnie ze stolicy naszego kraju. Projektowane przez nas witryny charakteryzują się przede wszystkim unikalnością. Przygotowujemy szablony specjalnie pod potrzeby naszych klientów oraz ich potencjalnych użytkowników. Wymaga to nie tylko przygotowanie pod kątem technicznym, ale być może przede wszystkim świadomości danego wyzwania oraz potencjalnych ścieżek rozwoju. W efekcie strona generuje znacznie mniejsze koszty – jest to efekt wykorzystywania szablonów stworzonych przez naszych programistów.

Nie wiesz jak zacząć? Skorzystaj z darmowej konsultacji

zdjęcie właściciela

Karol Dobrakowski

Founder & Key Account Manager
karol@bananaconda.pl
(+48) 506 669 183

Jak wygląda proces tworzenia stron - Warszawa?

1. Analiza projektu

Przyglądamy się wymaganiom Twojej strony oraz ustalamy sugerowany przebieg projektu

2. Projektowanie strony WWW

Projektujemy dedykowany szablon WordPress, który wyróżni Cię na tle konkurencji

3. Kodowanie strony

Tniemy i kodujemy zaprojektowany wcześniej szablon graficzny

4. Testowanie działania serwisu

Wykonujemy testy strony WordPress, aby mieć pewność, że Twoja realizacja jest skończona

5. Publikacja w sieci

Wdrażamy oraz konfigurujemy wszystkie potrzebne funkcje dla Twojej strony WordPress

6. Dalszy rozwój

Rozwijamy Twoją stronę o nowe moduły, które pomogą Ci w rozwoju firmy.

Tworzenie stron WWW Warszawa - budowanie pozytywnych doświadczeń

Przy aranżacji każdej przestrzeni trzeba zwracać uwagę na wiele aspektów. W okresie świątecznym bardzo dużo osób ma dylemat odnośnie miejsca, w którym przez kilka tygodni stanie choinka. Zadajemy sobie mnóstwo pytań na temat jej umieszczenia. Czy nie będzie zasłaniać lampy stojącej dającej światło do fotela, na którym czytamy ulubione książki? W jaki sposób będziemy mogli ją omijać przy wynoszeniu naczyń? Czy damy radę bez problemu otworzyć wszystkie szafki? W bardzo uproszczony sposób taki etap także trzeba przejść, jeżeli zabieramy się za tworzenie stron WWW. Warszawa, Manchester, Madryt – w całej Europie oraz na świecie buduje się pozytywne doświadczenia użytkowników witryny. Nazywamy to user experience, w skrócie UX.

Wchodzimy tutaj w rejony, w których łączy się programowanie oraz psychologia. Za każdym razem jeszcze przed wstukaniem pierwszych linijek kodu musimy zastanowić się nad potencjalnymi akcjami, które wykonają użytkownicy po wejściu na naszą stronę. Osoba wchodząca na portal w dużej mierze zajmujący się sportem z pewnością doceni niemal od razu widoczny podział sekcji na dyscypliny. Kupujący swoim dzieciom prezenty na urodziny tata chciałby, żeby strona podpowiedziała mu najlepiej pasujące klocki do zestawu, który kupił już wcześniej na Święta Bożego Narodzenia. UX stanowi oczko w naszej głowie, dzięki czemu użytkownicy witryn naszych klientów niemal zawsze mają pozytywne doświadczenia z wizyty w danym sklepie internetowym lub na blogu.

Nasze realizacje

Czas płynie szybko, a z nim kolejne realizacje. Zobacz co przygotowaliśmy dla naszych klientów. 

Opinie klientów

Tworzenie stron Warszawa - wyróżnij się na tle innych

Nie trzeba siedzieć kilka godzin dziennie na branżowych portalach, aby dostrzec przejście ogromnej liczby biznesów do przestrzeni online. Nic dziwnego – potencjalni klienci od wielu miesięcy żyją w niepewności dotyczącej potencjalnego zamknięcia sklepów stacjonarnych. Trzeba również docenić komfort z dokonywania zakupów online. Leżąc na swojej kanapie można zamówić wszystkie prezenty na Święta lub do odświeżenia swojej garderoby. Co więcej nie musimy ich nawet odbierać – kurier ma nasz adres i dostarczy paczki ze wszystkimi zakupionymi produktami pod nasze drzwi. Z powodu wygody także umierają tradycyjne gazety – na naszym tablecie po zakupieniu subskrypcji przeczytamy dokładnie te same informacje bez wychodzenia z domu.

Mnóstwo przedsiębiorców zleca tworzenie stron. Warszawa, Białystok, Wrocław – jak Polska długa i szeroka, tak w internecie pojawia się coraz większa liczba portali oraz sklepów internetowych. Dlatego właśnie Twoja strona powinna wyróżniać się pod przynajmniej kilkoma względami. Jako Bananaconda przykładamy wielką wagę do odpowiedniego designu każdej stworzonej przez nas strony. Ma to kolosalne znaczenie nie tylko dla wrażeń wizualnych, ale także dla łatwości kreowania wspomnianych już pozytywnych doświadczeń oraz szybszego ładowania strony.

Zaufali nam
i nie zawiedli się

Projektowanie stron internetowych Warszawa - współpraca z wyszukiwarką

Tempo ładowania strony ma znaczenie zarówno dla odpowiedniego odbioru witryny przez użytkownika, ale również przez Google. To właśnie od najpopularniejszej wyszukiwarki w Polsce i na świecie w dużej mierze zależy powodzenie Twojego biznesu w internecie. Z własnego doświadczenia wiesz najlepiej, że po wpisaniu interesującej Cię frazy klikasz w jeden z linków na pierwszej stronie, nie zwracając uwagi na dalsze wyniki. Na co zwracamy uwagę, jeżeli dążymy do pozytywnego odbioru zarówno ze strony użytkowników, jak i wyszukiwarki Google?

Gigant z Doliny Krzemowej bierze pod uwagę ponad 300 czynników, o które należy zadbać. Skupimy się na aspektach technologicznych, w których czujemy się jak ryby w wodzie. Jak już wspomnieliśmy, szybkość działania w dużej mierze zależy od nas. Dlatego właśnie szablony przygotowywane przez naszych ekspertów nie stanowią dużego obciążenia dla serwerów, co skutkuje szybszym ładowaniem się strony przy odpowiednio funkcjonującym łączu internetowym. Przygotowujemy także dobrze działającą stronę dla urządzeń mobilnych, czym także punktujemy u użytkowników strony oraz Google’a.

Wreszcie trzeba pamiętać o pozycjonowaniu frazy. Być może trafiłeś tutaj poprzez wpisanie w wyszukiwarkę „projektowanie stron internetowych Warszawa„. Właśnie na tym polega całe pozycjonowanie. Na podstawie dogłębnej analizy rynku oraz mapowania grupy docelowej szukamy fraz, które mogą być wpisane przy wyszukiwaniu Twojej strony lub sklepu internetowego. O tym także trzeba pamiętać przy okazji odpowiedniej optymalizacji strony internetowej.

Projektowanie stron Warszawa - w jakim systemie projektujemy stronę?

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, jeżeli chodzi o projektowanie stron. Warszawa, Wiedeń, Waszyngton – na całym świecie liderem w zakresie tworzenia witryn w internecie jest WordPress. Dzięki wielu zrealizowanym projektom na tej platformie, z pełną świadomością możemy uznać się za ekspertów w operowaniu właśnie tym narzędziem.

Dlaczego przynosi ono niebagatelne korzyści? Przede wszystkim WordPress daje bardzo swobodną możliwość użytkowania także po stworzeniu witryny. Bez najmniejszego problemu dodamy interesujące nas treści samodzielnie, bez pomocy ze strony specjalistów. Nie można również zapominać o łatwiejszym dostępie do współpracy z innymi firmami. Z racji ogromnego zasięgu WordPressa na świecie, wszelkie relacje na polu marketingowo-sprzedażowym nie powinny stanowić najmniejszego problemu.

Projektowanie stron WWW Warszawa - sklepy internetowe

logo woocommerce

Oczywiście największy zysk pod katem sprzedażowym przynosi e-commerce. To właśnie z tego powodu lwia część przedsiębiorców decyduje się na projektowanie stron WWW. Warszawa należy do liderów rynku internetowego handlu w tej części Europy.

Czy doświadczenie w korzystaniu z WordPressa pomoże nam przy okazji tworzenia sklepów internetowych?

Jak najbardziej! Jest to możliwe dzięki specjalnej wtyczce WooCommerce, która także doskonale łączy się z witrynami bardziej nastawionymi na treść, aniżeli sprzedaż. Takie połączenie pozwala zatrzymać użytkowników strony na dłużej, co także ma znaczenie przy okazji pozycjonowania w wyszukiwarce Google.