Tworzenie stron internetowych Gdańsk

Co robimy w ramach tworzenia stron internetowych Gdańsk?

Dedykowane szablony WWW

Kodujemy dedykowane szablony WordPress

Dedykowane szablony WWW

Kodujemy dedykowane szablony WordPress
Zobacz więcej

Tworzymy strony WWW

Tworzymy strony internetowe dopasowanie do Twoich odbiorców

Tworzymy strony WWW

Tworzymy strony internetowe dopasowanie do Twoich odbiorców
Zobacz więcej

Tworzenie stron internetowych Gdańsk - obowiązek każdego przedsiębiorcy

W czasie pandemii mogliśmy zauważyć, jak wiele zagrożeń niesie ze sobą prowadzenie działalności w standardowym modelu biznesowym. Wielokrotnie właściciele sklepów stacjonarnych lub lokali usługowych nie byli w stanie dalej wiązać końca z końcem. Najlepszą i najbezpieczniejszą możliwością wyjścia z takiej sytuacji jest wejście przedsiębiorcy do przestrzeni online.

Właśnie w tym momencie warto skontaktować się z naszą firmą. Bananaconda współpracuje z dużą liczbą klientów indywidualnych oraz biznesowych. Naszą misją jest profesjonalne tworzenie stron internetowych. Gdańsk, Kraków, Warszawa – dzięki dobrodziejstwom technologicznym bez najmniejszego problemu poradzimy sobie z wykonywaniem naszych zadań na odległość. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług – poza tworzeniem standardowych witryn, mamy doświadczenie w projektowaniu sklepów internetowych, które w ostatnich miesiącach cieszą się coraz większą popularnością. Z raportu przygotowanego przez Gemius wynika, że już 77% osób w Polsce korzysta z e-commerce. Według analityków ta liczba będzie tylko rosnąć. Być może warto wskoczyć do tego pociągu, zanim rynek nasyci się do granic możliwości?

Nie wiesz jak zacząć? Skorzystaj z darmowej konsultacji

zdjęcie właściciela

Karol Dobrakowski

Founder & Key Account Manager
karol@bananaconda.pl
(+48) 506 669 183

Jak wygląda proces tworzenia stron - Gdańsk?

1. Analiza projektu

Przyglądamy się wymaganiom Twojej strony oraz ustalamy sugerowany przebieg projektu

2. Projektowanie strony WWW

Projektujemy dedykowany szablon WordPress, który wyróżni Cię na tle konkurencji

3. Kodowanie strony

Tniemy i kodujemy zaprojektowany wcześniej szablon graficzny

4. Testowanie działania serwisu

Wykonujemy testy strony WordPress, aby mieć pewność, że Twoja realizacja jest skończona

5. Publikacja w sieci

Wdrażamy oraz konfigurujemy wszystkie potrzebne funkcje dla Twojej strony WordPress

6. Dalszy rozwój

Rozwijamy Twoją stronę o nowe moduły, które pomogą Ci w rozwoju firmy.

Tworzenie stron www Gdańsk - w trosce o detale

Gdzie najczęściej zabieramy się za tworzenie stron WWW? Gdańsk, Poznań, Katowice – w największych miastach w Polsce zdecydowanie największy odsetek mieszkańców regularnie korzysta z internetu oraz kupuje wszelkiej maści produktu w przestrzeni online. Skąd to wiemy?

Ponieważ posiadamy bardzo duże doświadczenie, poparte ogromną liczbę analiz rynku.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób kompleksowy i, jeszcze przed pierwszą linijką wpisanego kodu, bardzo dokładnie sprawdzamy potencjalne możliwości rozwoju. Pozwala to na zoptymalizowanie kosztów nie tylko na samym początku projektowania strony, ale przede wszystkim jeżeli chodzi o dalsze jej funkcjonowanie. Wszystko to wynika z naszego przywiązania do dokładności oraz perfekcjonizmu.

Objawia się to także w innych aspektach naszej pracy.

Zdajemy sobie sprawę, że w większości przypadków sukces produktu lub usługi polega na połączeniu estetyki oraz funkcjonalności. Bez wątpienia można to powiedzieć także o stronach, które przygotowujemy dla swoich klientów. Nasze szablony cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ stawiamy w dużej mierze na design przyjemny dla oka. Pozwala on nie tylko poprawić wrażenia wizualne, ale również poprawić jakość strony, która może mieć bardzo duże korzyści dla współpracy z Google?

Nasze realizacje

Czas płynie szybko, a z nim kolejne realizacje. Zobacz co przygotowaliśmy dla naszych klientów. 

Tworzenie stron Gdańsk - współpraca z wyszukiwarką

Dlaczego Google jest tak istotny dla wszystkich, którzy mają w głowie wejście do internetu i tworzenie stron? Gdańsk, a przede wszystkim osoby zajmujące się turystyką, powinien zwrócić szczególną uwagę właśnie na takie aspekty jak możliwie najwyższy wynik w wyszukiwarce. Google można uznać za monopolistę na tym rynku. W samej Polsce ponad 97 procent korzysta właśnie z tej wyszukiwarki, co właściwie przekreśla sens optymalizowania naszej strony internetowej na tak niszowych graczy jak Yahoo, czy Bing.

Wspominaliśmy już o połączeniu wrażeń wizualnych z funkcjonalnością. Wysoka pozycja w wyszukiwarce Google w dużej mierze zależy od tego, w jaki sposób przygotujemy stronę internetową dla klienta pod kątem technicznym. Firma z Doliny Krzemowej bardzo mocno stawia na docenianie witryn, które faktycznie funkcjonują na wysokim poziomie. Znajdziemy ponad 300 czynników, które sztuczna inteligencja wyszukiwarki bierze pod uwagę. Najważniejsze kwestie, na które zwracamy uwagę to szybkość ładowania strony, właściwe rozmieszczenie grafik oraz kompatybilność z urządzeniami mobilnymi.

Warto również poświęcić kilka słów frazom kluczowym, które także mają bardzo duże znaczenie dla widoczności strony w wyszukiwarce Google. Być może trafiłeś tutaj dzięki wpisaniu w przeglądarce Chrome frazy „tworzenie stron Gdańsk” i właśnie na tym to polega. Dobrze dobrane słowa kluczowe mogą bardzo zaprocentować w przyszłości, dlatego też poza aspektami technicznymi warto pochylić się nad właśnie takimi kwestiami, jak tworzenie jakościowych treści nie tylko dla użytkowników, ale również dla wyszukiwarki.

Opinie klientów

Projektowanie stron internetowych Gdańsk - doświadczenia klienta

UX, czy też user experience należy do jednej z najbardziej istotnych kwestii, jeżeli bierzemy się za projektowanie stron internetowych. Gdańsk, Londyn, Rio de Janeiro – mechanizmy mogą się delikatnie różnić w różnych zakątkach świata, aczkolwiek clou problemu pozostaje takie samo. Chodzi o to, aby zapewnić użytkownikowi strony jak najlepsze doświadczenia w trakcie odwiedzania strony.

Oczywiście ma to także związek ze wspomnianymi już aspektami technicznymi, takimi jak szybkość ładowania strony czy łatwość odczytania treści na urządzeniach mobilnych. UX skupia się jednak bardziej na wejściu w głąb umysłu osób odwiedzających stronę lub sklep internetowy i rysowaniu potencjalnych akcji, które potencjalny klient może wykonać.

W tym momencie wchodzimy na pogranicze programowania oraz psychologii. UX poparty jest bardzo kompleksowymi badaniami, które rzecz jasna muszą być poprzedzone odpowiednim mapowaniem oraz analizą rynku. Dopiero wtedy mamy możliwość przygotowania strony pod odpowiednią grupę docelową. Widać wyraźną różnicę pomiędzy odbieraniem treści przez różne generacje. Długie teksty oraz opisy produktów oparte na merytorycznych, twardych danych zdecydowanie lepiej trafią do osób w wieku średnich. Ich dzieci natomiast przyciągną krzykliwe nagłówki oraz duża liczba krótkich filmów i animacji. To zaledwie wierzchołek góry lodowej, jeżeli chodzi o nasze przygotowanie w kontekście projektowania pozytywnych wrażeń użytkownika.

Zaufali nam
i nie zawiedli się

Projektowanie stron Gdańsk w systemie WordPress

Rzecz jasna współpracujemy z wieloma systemami, których zadaniem jest ułatwić projektowanie stron. Gdańsk, Białystok, Szczecin – w całej Polsce zdecydowanym liderem jest WordPress. Należy on także do liderów w kontekście zarządzania treścią także na świecie, co bardzo ułatwia potencjalną współpracę z zagranicznymi kontrahentami lub klientami.

WordPress zapewnia nam bardzo szerokie możliwości, jeżeli chodzi o odpowiednie rozmieszczenie elementów na stronie. Ma to kapitalny wpływ na jakość całej witryny. Mowa tutaj zarówno o odpowiednim designie, jak również szybkość ładowania się strony. Dzięki WordPressowi jesteśmy w stanie zrealizować trzy najważniejsze wymagania naszych klientów – wygląd, funkcjonalność oraz pozytywny odbiór ze strony Google.

Nie można również zapomnieć o benefitach, które możemy zauważyć już na pierwszy rzut oka. Korzystanie z najpopularniejszego systemu CMS o charakterze międzynarodowym pozwala na łatwiejsze nawiązywanie relacji biznesowych. Współpraca z innymi firmami o charakterze marketingowo-sprzedażowym korzystającymi właśnie z WordPressa pozwala na łatwiejszą komunikację. Można to porównać do prowadzenia relacji biznesowych. WordPress w kontekście tworzenia witryn ma podobne znaczenie, co język angielski przy zagranicznych negocjacjach biznesowych.

Projektowanie stron www Gdańsk - sklepy internetowe

logo woocommerce

Jeżeli chcemy generować zyski z e-commerce, to także musimy wziąć na tapet projektowanie stron WWW. Gdańsk i ogromna liczba prywatnych przedsiębiorców sprzedającymi akcesoria letnie z pewnością doskonale zdają sobie z tego sprawę.

Z naszej strony możemy polecić korzystanie z wtyczki Woocommerce.

Z racji pełnej kompatybilności z systemem WordPress wyspecjalizowaliśmy się w jej implementacji. Bardzo duża liczba zadowolonych klientów korzysta z zaproponowanych przez nas rozwiązań, które spełniają swoje role praktycznie na każdym etapie funkcjonowania sklepu.