Tworzenie sklepów Woocommerce

Marzy Ci się start w branży e-commerce lub chcesz rozszerzyć zakres działań Twojego biznesu? Nic bardziej prostszego!

Bazując na module Woocommerce do WordPress stworzenie sklepu dopasowanego do Twoich potrzeb nie wymaga na starcie ogromnego nakładu finansowego oraz czasu. Co więcej, często jest wystarczający i doświadczenie nam pokazało, że pomimo rozwoju sprzedaży i skalowania biznesu, klienci nadal pozostawali na tej platformie.

Kluczem jest jakość wykonania, jaką świadczymy.

Co robimy w ramach Woocommerce?

Dedykowane szablony

Kodujemy dedykowane szablony Woocommerce

Dedykowane szablony

Kodujemy dedykowane szablony Woocommerce
Zobacz więcej

Tworzymy sklepy WWW

Tworzymy sklepy internetowe, które sprzedają

Tworzymy sklepy WWW

Tworzymy sklepy internetowe, które sprzedają
Zobacz więcej

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne dla sklepów Woocommerce

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne dla sklepów Woocommerce
Zobacz więcej

Sklep internetowy Twoich marzeń - Tworzenie sklepów Woocommerce

Woocommerce to narzędzie, które w profesjonalny sposób rozbudowuje podstawową platformę WordPress o funkcjonalności sklepu internetowego. Niesie to ze sobą wiele korzyści. Na przykład wtedy, gdy masz już stronę internetową WordPress i podejmujesz decyzje o otworzeniu sklepu internetowego – nie musisz tworzyć nowej platformy, a możesz rozbudować tą obecną. 

Woocommerce to narzędzie, które ma ogromne wsparcie społeczności w zakresie sprzedaży i marketingu. Ułatwiona integracja feed-u produktowego Google i Facebook dla reklam, to tylko jedna z wielu funkcjonalności. O jego potędze świadczy również fakt, że jest wspierany przez praktycznie wszystkich operatorów płatności i firm kurierskich. 

Woocommerce to również dobre SEO. Sklepy z wykorzystaniem tego modułu posiadają wiele funkcjonalności, które ułatwiają pozycjonowanie i pomagają przyspieszyć proces widoczności Twojej platformy w Google. 

Aby jednak osiągnąć najlepsze efekty należy zadbać o dedykowany i zoptymalizowany szablon Woocommerce. To wszystko zaczyna się od niego – bierzemy za te słowa pełną odpowiedzialność!

Jeśli potrzebujesz sklepu, skontaktuj się z nami. Nasz zespół odpowie na Twoje wszystkie pytania.

Nasi specjaliści wspierają:

Tworzenie sklepów WooCommerce - najlepsze rozwiązanie dla biznesu

Na wielu stronach – także na naszej – mogliście przeczytać dane odnośnie wzrostu rynku e-commerce. Rzeczywiście, 77 procent Polaków deklaruje, że korzysta z możliwości robienia zakupów przez internet. Liczba chętnych do kupowania produktów w przestrzeni online nie zmaleje. Wręcz przeciwnie, przewiduje się jej stały wzrost. Składa się na to kilka czynników, przede wszystkim rozwój technologiczny. Z każdym dniem kolejne osoby przekonują się do dobrodziejstw i ułatwień dostępnych w internecie. Dzięki temu zainteresowanie branżą e-commerce cały czas rośnie. Ponadto duży wpływ na jej rozwój miała pandemia. Niesamowita wręcz łatwość w dokonywaniu zakupów niemalże wszystkich produktów w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi przekonała dużą część społeczeństwa do przeniesienia się właśnie do przestrzeni online. Z tego powodu ogromna liczba przedsiębiorców postanowiła sprawdzić rynek e-commerce i zabrała się za tworzenie sklepów. WooCommerce to, naszym zdaniem, najlepsze narzędzie do wejścia w świat internetowej sprzedaży. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie bez problemów przygotować skrojoną pod Ciebie witrynę, która pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż swoich produktów oraz dotrzeć do coraz to nowych klientów.

Nasze realizacje

Czas płynie szybko, a z nim kolejne realizacje. Zobacz co przygotowaliśmy dla naszych klientów. 

Nie wiesz jak zacząć? Rozwiążemy Twój problem

zdjęcie właściciela

Karol Dobrakowski

Founder & Key Account Manager
karol@bananaconda.pl
(+48) 506 669 183

Projektowanie sklepów WooCommerce - perfekcjonizm w każdym calu

Istnieje bardzo duża różnica pomiędzy kreowaniem witryny, a sklepem w przestrzeni online. Jako Bananconda w obydwu przypadkach przykładamy ogromną wagę do detali. Za każdym razem przeprowadzamy analizę rynku klienta, z którym mamy okazję współpracować. Pozwala to uniknąć dużej liczby nieporozumień podczas negocjacji. Projektowanie sklepów WooCommerce nie polega tylko i wyłącznie na pisaniu magicznego kodu. Potrzebny jest do tego odpowiedni plan, który kryje się pod mapowaniem i targetowaniem grup docelowych. Dopiero po uzyskaniu takich informacji wiemy, w którą stronę powinniśmy podążać z naszymi partnerami biznesowymi.

Oprócz tego wyróżniamy się pod kątem technicznych detali, którymi będzie dysponować Twój sklep internetowy. Zwracamy bardzo dużą uwagę na małe szczegóły, które poprawiają funkcjonalność oraz wrażenia wizualne. Zdajemy sobie również sprawę, że wejście w branżę e-commerce może wiązać się z pokaźnymi kosztami. Bananaconda oferuje bardzo konkurencyjne ceny. W jaki sposób to robimy? Wcale nie ma na to wpływu niższa jakość czy zbyt długie wykonanie usługi. Wręcz przeciwnie – dysponujemy dużą liczbą autorskich szablonów, które po pewnych konfiguracjach mogą posłużyć jako uniwersalne narzędzie. Z tego powodu nasi partnerzy wystawiają pozytywne opinie w każdym aspekcie. Projektowanie sklepów WooCommerce przeprowadzone jest szybko, tanio oraz po prostu dobrze.

Opinie klientów

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce, a bezpieczeństwo

Dobrodziejstwa cywilizacyjne bez wątpienia mają dużo jasnych stron. Nie można jednak nie widzieć drugiej strony medalu. Ostatnimi czasy wiele mówi się o hakerach, którzy posiadają najwyższe umiejętności i potrafią zatrzymać funkcjonowanie supermocarstwa na najwyższych szczeblach. Skoro tak, to ilu „amatorów” może właśnie poprzez informacje pozostawione w sklepie internetowych wykraść nasze fundusze z karty kredytowej lub wrażliwe dane osobowe?

Właśnie z tego powodu bezpieczeństwo stanowi kluczowy aspekt, jeżeli chodzi o tworzenie sklepów internetowych. WooCommerce udostępnia dużą liczbę potencjalnych możliwości, dzięki którym możemy odpowiednio ochronić dane naszych klientów. Podobnie jak w przypadku mapowania klientów, także tutaj zwracamy uwagę na detale jeszcze przed wpisaniem pierwszej linijki kodu. Musimy wybrać odpowiedni hosting, który zapewni nam właściwie i regularnie przeprowadzane usługi. Należy zwrócić uwagę na regularnie tworzone i aktualizowane kopie bezpieczeństwa oraz posiadanie odpowiedniej wersji PHP.

Stricte z naszej strony skupiamy się na najbardziej wrażliwym miejscu w każdym sklepie internetowym, czyli logowaniu. Istnieje kilka metod na jego zabezpieczenie. Wiele stron korzysta z ograniczenia dostępu administracyjnego do jednego adresu IP. Istnieje również bardzo popularna metoda podwójnej weryfikacji. Oprócz swojego hasła musisz podać losowo wygenerowany przez system token w postaci ciągu liczb lub symboli. Możesz go spotkać przy okazji dokonywania transakcji za pomocą systemu bankowego BLIK.

Zaufali nam
i nie zawiedli się

Dlaczego WooCommerce? Sklep w połączeniu z WordPressem

Właściwie nie odpowiedzieliśmy sobie jeszcze na bardzo ważne pytanie, a mianowicie czym właściwie jest WooCommerce? Sklep na tej platformie posiada wiele możliwości zarówno dla programistów, jak również dla samych klientów. Wszystko to dzięki kooperacji z WordPressem.

WordPress to największy system zarządzania treścią(CMS) na świecie. Cieszy się on gigantycznym zainteresowaniem twórców, co pozwala na wypracowanie wysokiej jakości szablonów, które pasują do siebie pod kątem technicznym. Dlatego właśnie pod kątem marketingowym oraz sprzedażowym sklepy przygotowane w WooCommerce otrzymują przewagę jeszcze przed startem. Otóż dzięki podobieństwom natury technologicznej udaje się pozyskiwać nowych partnerów na polu marketingowym.

WooCommerce to wtyczka w WordPressie, która umożliwia tworzenie sklepów dla branży e-commerce. Przy okazji zakupów w przestrzeni online mamy również bardzo dużą liczbę plug-inów, które musimy rozważyć do funkcjonowania sklepu. Przede wszystkim chodzi o umożliwienie klientowi jak najłatwiejszego dokonywania zakupów. Jedna z wtyczek pozwala na dokonywanie prostych przelewów online, druga do organizacji wysyłki do domu lub paczkomatu, a jeszcze inna zapewnia swobodne otrzymywanie faktur. Dzięki temu klienci korzystający z danego sklepu z przyjemnością dokonują zakupów.

Sklep na WooCommerce - pozytywne doświadczenia klientów

Nieco dokładniej o user experience user intelligence możecie przeczytać w innych zakładkach na naszej stronie. Podamy jednak przykład pokazujący, jak wiele czynników do kreowania odpowiednich doświadczeń klientów trzeba wziąć pod uwagę, jeżeli projektujemy sklep na WooCommerce.

Klientka posiadająca Kartę Dużej Rodziny chce skorzystać z kodu rabatowego. Niestety, przy okazji dokonywania zakupów zabrakło jej kilku złotych do darmowej wysyłki i zrezygnowała z dalszej transakcji. Taka hipotetyczna, pozornie banalna sytuacja pokazuje mnogość scenariuszy, na które jako programiści musimy być gotowi.

Implementacja kodu rabatowego. Stworzenie jasnych i przejrzystych mechanizmów odnośnie możliwości nakładania się dwóch różnych kodów. Limit darmowej wysyłki i naliczania kwoty po odpowiedniej obniżce. Wreszcie niemal natychmiastowy „zwrot” artykułów z powrotem do sklepu, aby nie zrazić kolejnych klientów brakiem dostępności.

Taka sytuacja to nie jest wierzchołek góry lodowej. To nie jest nawet kropla w szklance, tylko kropla w morzu potencjalnych scenariuszy, na które wraz z naszymi partnerami musimy być gotowi, aby zapewnić każdemu z klientów pozytywne doświadczenia.

Kiedy warto zainwestować sklep w WooCommerce?

Jak najszybciej! Nie trzeba być analitykiem największych amerykańskich spółek aby widzieć, w którą stronę zmierza zachowanie konsumentów. Przekładamy naszą wygodę i chęć robienia zakupów z własnej kanapy ponad długie kolejki i stacjonarne kupowanie produktów. Zaprojektowany przez Bananaconda sklep w WooCommerce daje właśnie takie możliwości.

We współpracy z naszymi partnerami biznesowymi stworzyliśmy już bardzo dużą liczbę wysokiej jakości projektów. Świetnie sprawdzają się one pod kątem wielu gałęzi biznesu, dzięki czemu oprócz jakości wyróżniamy się także uniwersalnością i indywidualnym podejściem do każdego z Was. Już za kilka tygodni Twój całkowicie nowy sklep internetowy może funkcjonować i generować pokaźne zyski!