Tworzenie stron WWW

Nikt dzisiaj nie ma wątpliwości, że powodzenie biznesu w dużej mierze zależy od odpowiedniej widoczności i wizerunku w sieci. Twoi klienci mają możliwość spotkania się z Twoją marką na kilka sposobów. Albo gdzieś o Twojej firmie usłyszą, albo poczytają opinie, albo… No właśnie! Bez względu na to, jak się o Tobie dowiedzą, kolejną czynnością jaką podejmą, będzie wyszukanie strony internetowej Twojej firmy i zapoznanie się z jej ofertą.

Czy Twoja firma posiada już swoją stronę internetową?

Z myślą o Twoich klientach - Tworzenie stron WWW

Wiemy, jak trudna jest właściwa prezentacja oferty. Często niejednokrotnie jej kształt jest zmieniany, aby odpowiednio zaprezentować ją na stronie WWW. To nic złego! W naszym zespole staramy się doradzać i sugerować rozwiązania tak, abyś unikał stresu na przyszłość z prezentacją oferty, czy produktu. Dzięki temu Twoi klienci zapoznając się z ofertą Twojej firmy czują wartość jaka z niej płynie.

Uzyskujemy to dzięki tworzeniu dedykowanych stron WWW w oparciu o CMS WordPress. Jeśli takiej potrzebujesz, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji!

Nasi specjaliści wspierają:

Tworzenie stron WWW - najlepsza platforma marketingowa

Prowadzenie jakiegokolwiek biznesu wymaga dotarcia do jak największej grupy docelowej, a następnie przekonania potencjalnych klientów do zakupów. Kiedyś odbywało się to przede wszystkim za pomocą banerów reklamowych, rozwieszonych w strategicznych punktach w miastach. Obecnie większość stawia na przestrzeń online. Coraz więcej osób obraca się w internecie, dlatego tworzenie stron WWW należy do obowiązkowych praktyk przedsiębiorstwa. W pojedynczych przypadkach wystarczy profil w miediach społecznościowych, aczkolwiek nie jest to reguła. Profesjonalna witryna w internecie pozwala osiągnąć zupełnie nowe poziomy, jeżeli chodzi o dotarcie do potencjalnych klientów.

Dzięki odpowiedniemu i świadomemu obracaniu się w przestrzeni online, jako Bananaconda możemy przedstawić bardzo korzystne rozwiązania dla Twojej firmy. Tworzenie stron WWW nie polega tylko i wyłącznie na jak największej liczbie animacji, świecących obrazków i niepotrzebnej treści. We współpracy z naszymi klientami ustalamy niezbędny content i wspólnie ustalamy złoty środek, który zapewni wzrost zainteresowania stroną. Statystyka mówi jasno – wyższy ruch na stronie oznacza wyższą liczbę klientów, którzy zdecydują się kupić nasze produkty lub usługi.

Nasze realizacje

Czas płynie szybko, a z nim kolejne realizacje. Zobacz co przygotowaliśmy dla naszych klientów. 

Nie wiesz jak zacząć? Rozwiążemy Twój problem

zdjęcie właściciela

Karol Dobrakowski

Founder & Key Account Manager
karol@bananaconda.pl
(+48) 506 669 183

Projektowanie stron WWW - pierwsze kroki

Niektórzy mogą nie zdawać sobie sprawy, jak wyglądają pierwsze spotkania na linii klient – agencja. Projektowanie stron WWW wcale nie zaczyna się z napisaniem pierwszej linijki kodu do systemu. Wręcz przeciwnie! Zanim rozpoczniemy korzystanie z dobrodziejstw technologii, musimy wypracować z klientem wspólną wizję projektu. Nawet najmniejsze detale mogę okazać się decydujące w kontekście kształtu całej witryny. Właśnie dlatego wielu project managerów, pomimo swojego zamiłowania do technologii, rozpoczyna swoje dyskusje z klientami z długopisem i kartką papieru w ręku.

Sukces Twojej firmy w internecie to także nasz sukces. Taka dewiza przyświeca nam, kiedy bierzemy się za projektowanie stron WWW. Jako osoby odpowiadające za wszelkiego rodzaju technikalia jesteśmy w stanie sprawić, że Twoja witryna zacznie przyciągać nowych użytkowników jak magnes. Następnie, poprzez właściwą kooperację, uda się utrzymać potencjalnych klientów na stronie, a Twój przychód wzrośnie. Właśnie w taki sposób tworzymy wspólnie Twoją witrynę, aby świetnie posłużyła jako platforma marketingowa, a także sprzedażowa.

Opinie klientów

Budowanie stron WWW dla potencjalnego użytkownika

W trakcie kreowania wizji należy zwrócić uwagę na wiele aspektów. Budowanie stron WWW zaczynamy od analizy branży oraz mapowania potrzeb klienta. Dzięki temu potrafimy we właściwy sposób dotrzeć do grupy docelowej, która ma korzystać z naszych usług. Zupełnie inaczej zbudujemy stronę o tematyce samochodowej, aniżeli blog na temat makijażu. W obydwu przypadkach grupa docelowa stanowi zupełnie inne osoby. Nietrudno się domyślić, że na pierwszy rzut oka obydwie witryny będą w zupełnie innej kolorystyce – samochody znacznie bardziej kojarzą się z ciemnymi barwami, natomiast do makijażu bardziej dopasujemy pastelowe odcienie. To oczywiście wierzchołek góry lodowej i jeden z wielu przykładów dostosowywania całego projektu do potencjalnych użytkowników.

Warto również zwrócić uwagę na stworzenie odpowiednich ścieżek, którymi użytkownik może podążać. Co to znaczy? Budowanie stron WWW w dużej mierze opiera się na user experience, co w praktyce oznacza kreowanie pozytywnych doświadczeń klienta. Projektujemy stronę w taki sposób, aby zachęcić klienta do jak najdłuższego pozostania. Przykładem może być właśnie nasza witryna. Każdy zainteresowany wejściem do przestrzeni online chce poznać aspekty, które bierzemy pod uwagę przy okazji naszej pracy. Dlatego właśnie bardzo płynnie przejdziesz z tego artykułu do innych, o nieco innej tematyce. Jednocześnie staramy się robić to w sposób nienatarczywy, aby można było skupić się na treści. Właśnie w taki sposób kreujemy user experience każdej z projektowanych przez nas witryn.

Tworzenie strony WWW w oparciu o system WordPress

Tworzenie strony WWW można oprzeć na różnych systemach. Coraz większą popularnością cieszą się autorskie pomysły, które jednak nie zawsze sprawdzają się na dłuższą metę. Właśnie dlatego wszystkie strony wychodzące spod naszego dłuta są stworzone dzięki systemowi WordPress.

System zarządzania treścią(w skrócie CMS) WordPress to najpopularniejsze oprogramowanie tego typu na świecie. Korzystają z niego programiści na całej kuli ziemskiej. Ponad połowa wszystkich stron w internecie opiera się właśnie o ten system. WordPress stanowi najpewniejsze rozwiązanie z możliwych. Tutaj już pojawia się jeden z kluczowych aspektów, który można wykorzystać właśnie poprzez współpracę z tym konkretnym systemem CMS. Otóż dzięki jego popularności bez najmniejszych problemów można nawiązać współpracę w przestrzeni online z innymi podmiotami. Tak jak już wcześniej wspominaliśmy – stanowi on fantastyczne narzędzie zarówno sprzedażowe, jak również marketingowe i promocyjne.

Tworzenie strony WWW w systemie WordPress to nie tylko skomplikowane technikalia, które możecie zostawić nam. To także wręczenie na Wasze ręce narzędzia pozwalające na dodawanie własnych, unikatowych treści na stronę. Wydawać by się mogło, że po napisaniu artykułu lub wpisu na bloga potrzeba programistycznej wiedzy na poziomie inżyniera Politechniki. Nic bardziej mylnego. WordPress pozwala na niezwykle proste dołączanie nie tylko samej treści, ale również multimediów w postaci zdjęć, linków oraz filmów.

Nie można również zapominać o pozycjonowaniu oraz czytelności tekstu. WordPress na bieżąco analizuje nasz tekst pod dwoma kątami – wyszukiwarki oraz użytkownika. Gęstość słów kluczowych w tekście, metaopis, odpowiednio dobrany tytuł, ale także dodanie multimediów ma znaczenie dla wyszukiwarki Google. Z drugiej strony, chodzi również o zadowolenie samego użytkownika. Z tego powodu znajdziecie informacje na temat czytelności – podziału treści nagłówkami, odpowiedniej długości zdań czy też używania słów łączących. To wszystko sprawia, że WordPress stanowi najwygodniejsze rozwiązanie dla każdej ze stron.

Projektowanie WWW - bezpieczeństwo przede wszystkim

W dzisiejszych czasach cyberprzestępczość zbiera swoje żniwa w najbardziej niespodziewanych miejscach. W celu zapewnienie witrynom klientów bezpieczeństwa, projektowanie WWW przebiega w naszym przypadku wedle stałych zasad. W końcu nie chodzi wyłącznie o naszych klientów, tylko użytkowników ich stron oraz ich wrażliwe dane.

Dlatego właśnie oczkiem w głowie każdego programisty powinny być dwa skróty: HTTPS oraz SSL. Pierwszy z nich to protokół, który zawiera dodatkowe zabezpieczenia strony. W przypadku braku HTTPS w przeglądarce wyskakuje komunikat, że daną stronę uznaje się za potencjalnie niebezpieczną.

W jaki sposób protokół HTTPS zabezpiecza naszą stronę? Poprzez certyfikat SSL. Za jego pomocą wszystkie dane transferowane pomiędzy serwerem a przeglądarką internetową są dodatkowo zabezpieczone. Dzięki nim zarówno Ty, jak i Twoi klienci możecie spać spokojnie.

Zaufali nam
i nie zawiedli się

Profesjonalne strony WWW - dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalne strony WWW to nie tylko nasza praca, ale również nasze hobby. W każdym projekcie używamy swoich autorskich szablonów z wyróżniającym się designem. Doskonale zdajemy sobie sprawę w których miejscach możemy pozwolić sobie na ekstrawagancję, a gdzie powinnismy zachować minimalistyczną postawę. Dzięki wielu zrealizowanym projektom i zadowolonym klientom wiemy, że profesjonalne strony WWW – ich projektowanie oraz stałą obsługę – mamy w małym palcu.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Projektowanie
UI

Projektujemy graficznie strony WWW i sklepy internetowe, które angażują

Projektowanie
UI

Projektowanie stron WWW
Projektowanie sklepów internetowych
Zobacz więcej

Strony
WordPress

Tworzymy strony internetowe dopasowanie do Twoich odbiorców

Strony WordPress

Tworzenie stron WWW
Dedykowane szablony WP
Wsparcie i rozwój WordPress
Zobacz więcej

Projektowanie
UX

Badamy, analizujemy i projektujemy doświadczenia na nowo

Projektowanie UX

Badania i analityka UX
Warsztaty Discovery
Zobacz więcej