Kim jesteśmy?

Relację z klientami stawiamy na pierwszym miejscu - poznajmy się lepiej!

Tworzymy
lepszą stronę
Internetu

Zespół Bananaconda to coś więcej, niż specjaliści w tworzeniu stron i sklepów internetowych

Na projektowaniu stron WWW i sklepów zjedliśmy nie tylko zęby, ale również dziesiątki kiści bananów. Uważamy, że można tworzyć strony i tworzyć lepszą stronę Internetu. Jesteśmy za tym drugim. 

Tworząc dla Twojej firmy stronę lub sklep internetowy skupiamy się nie tylko na pięknym wyglądzie zgodnym z identyfikacją wizualną Twojej firmy, ale również na użyteczności dla użytkowników końcowych przeprowadzając audyty i analizując zachowanie klientów na Twojej stronie. To oni są przecież najważniejsi. W ten sposób mamy realny wpływ na rozwój Internetu i to nas cieszy!

Ponadto wybieramy tylko sprawdzone rozwiązania – te przez miliony użytkowników! Projektujemy, budujemy i rozwijamy serwisy internetowe oparte o WordPress & Woocommerce – od lat!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Projektowanie
UI

Projektujemy graficznie strony WWW i sklepy internetowe, które angażują

Projektowanie
UI

Projektowanie stron WWW
Projektowanie sklepów internetowych
Zobacz więcej

Strony
WordPress

Tworzymy strony internetowe dopasowanie do Twoich odbiorców

Strony WordPress

Tworzenie stron WWW
Dedykowane szablony WP
Wsparcie i rozwój WordPress
Zobacz więcej

Projektowanie
UX

Badamy, analizujemy i projektujemy doświadczenia na nowo

Projektowanie UX

Badania i analityka UX
Warsztaty Discovery
Zobacz więcej

Co nas wyróżnia?

Wieloletnie doświadczenie

Jak banany na drzewie, tak projekty w naszym studio

Kilkuletnie doświadczenie pomaga nam w przygotowywaniu dojrzałych realizacji. Pozwala nam uniknąć błędów, które niekiedy stawały się niewdzięczną katuszą i nie boimy się o tym mówić!

Odbyliśmy niezliczoną ilość podróży do zakątków wykorzystywanych przez nas technologii, mimo to nadal lubimy odkrywać nieznane dla nas… nowe wzorce, biblioteki i trendy.

Wspieramy naszych klientów

Lubimy doradzać i pomagać

Zależy nam, aby wszystkie projekty wychodzące z naszego studia były świetnym medium do budowania silnych relacji Twojej firmy z jej klientami. Sukces Twojej firmy, to też nasz sukces.

Planując każdą realizację stawiamy na unikalność i funkcjonalność, a przy tym doradzamy w jakim kierunku powinna zostać zaplanowana, aby przyniosła korzyści.

Analizujemy, badamy
i planujemy

Bananaconda to nie tylko fenomenalny design

Lata praktyki pokazały nam, że do przygotowania perfekcyjnej realizacji potrzeba nie tylko znajomości odpowiednich narzędzi i posiadanie ogromnych pokładów kreatywności, ale również umiejętność analizy i badań.

Dlatego tak bardzo uwielbiamy rozmowy i spotkania, ponieważ dzięki nim jesteśmy w stanie doskonale poznać Twoją firmę, jej strategię działania oraz potrzeby klientów, a to przekłada się na dopasowanie i wysoką jakość usług, które świadczymy.

Przykładowa realizacja

Czas płynie szybko, a z nim kolejne realizacje. Zobacz co przygotowaliśmy dla naszych klientów. 

Zaufali nam
i nie zawiedli się

Opinie klientów

Nasz zespół

zdjęcie właściciela

Karol Dobrakowski
Founder & Key Account Manager

zdjęcie właściciela

Karol Dobrakowski
Founder & Key Account Manager

zdjęcie właściciela

Karol Dobrakowski
Founder & Key Account Manager

zdjęcie właściciela

Karol Dobrakowski
Founder & Key Account Manager

Bananowe FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Jesteśmy elastyczni. Rozumiemy potrzeby klientów, dlatego do wyceny każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę wiele czynników takich jak czas potrzebny na realizacje i złożoność wytycznych. Zachęcamy do poświęcenia czasu i skontaktowanie się z nami. Dzięki temu wycena będzie dobrze dobrana do Twoich potrzeb.

Tak. Każde zlecenie, które zostaje nam powierzone jest opatrzone dokumentem poufności. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie informacje, które nam przekazujesz są bezpieczne.

Czas realizacji uzależniony jest od skomplikowania projektu oraz metody wybranej do stworzenia strony www lub sklepu internetowego. Średni czas jaki potrzebujemy na wykonanie strony internetowej z projektem wynosi ok. 3 tygodni, natomiast sklepu internetowego 1,5 – 2 miesięcy.

Nasi specjaliści wspierają: