Tworzenie stron internetowych Wrocław

Co robimy w ramach tworzenia stron internetowych Wrocław?

Dedykowane szablony WWW

Kodujemy dedykowane szablony WordPress

Dedykowane szablony WWW

Kodujemy dedykowane szablony WordPress
Zobacz więcej

Tworzymy strony WWW

Tworzymy strony internetowe dopasowanie do Twoich odbiorców

Tworzymy strony WWW

Tworzymy strony internetowe dopasowanie do Twoich odbiorców
Zobacz więcej

Tworzenie stron internetowych - Wrocław i nie tylko

Pandemiczne zawirowania na całym świecie spowodowały zmiany praktycznie w każdym aspekcie biznesu. Mowa tutaj nie tylko o klientach indywidualnych, ale także partnerach biznesowych. Wszyscy z konieczności(ale także z wygody) musieliśmy przenieść swoje łańcuchy dostaw oraz realizowane usługi do przestrzeni online. Dlatego właśnie warto podjąć współpracę z naszą firmą, której specjalnością jest tworzenie stron internetowych. Wrocław, Kraków, Warszawa – niezależnie od lokalizacji Twojego przedsiębiorstwa, bez żadnego problemu uda nam się wypracować odpowiedni model współpracy. Jego efektem będzie nowa witryna, która spełni wszystkie niezbędne wymagania.

Zdajemy sobie sprawę z dużej liczby wymagań, które stawiają nam nie tylko Klienci. To przede wszystkim odpowiednia budowa strony pod wyszukiwarkę, dzięki czemu Google bardziej przychylnie spojrzy na taką witrynę. Praktycznie wszystkie podejmowane przez nas stanowią pewnego rodzaju znalezienie złotego środka pomiędzy wymaganiami Klientów oraz użytkowników ich strony, a sztuczną inteligencją mającą niebagatelny wpływ na jej performance w przyszłości.

Nie wiesz jak zacząć? Skorzystaj z darmowej konsultacji

zdjęcie właściciela

Karol Dobrakowski

Founder & Key Account Manager
karol@bananaconda.pl
(+48) 506 669 183

Jak wygląda proces tworzenia stron - Wrocław?

1. Analiza projektu

Przyglądamy się wymaganiom Twojej strony oraz ustalamy sugerowany przebieg projektu

2. Projektowanie strony WWW

Projektujemy dedykowany szablon WordPress, który wyróżni Cię na tle konkurencji

3. Kodowanie strony

Tniemy i kodujemy zaprojektowany wcześniej szablon graficzny

4. Testowanie działania serwisu

Wykonujemy testy strony WordPress, aby mieć pewność, że Twoja realizacja jest skończona

5. Publikacja w sieci

Wdrażamy oraz konfigurujemy wszystkie potrzebne funkcje dla Twojej strony WordPress

6. Dalszy rozwój

Rozwijamy Twoją stronę o nowe moduły, które pomogą Ci w rozwoju firmy.

Tworzenie stron WWW Wrocław - długofalowe korzyści

Bez wątpienia zdajesz sobie sprawę, dlaczego tak istotne jest tworzenie stron WWW. Wrocław stanowi jedno z największych skupisk małych i średnich przedsiębiorstw w całym kraju, którzy świadomie podchodzą do wykonywanych obowiązków. Dlatego właśnie takie zwroty jak optymalizacja kosztów czy maksymalizacja zysków często pojawiają się w głowie właścicieli mniejszych firm. Z pewnością rozumiesz też, że przejście do internetu to tylko kwestia czasu, a jednocześnie chcesz otrzymać produkt odpowiedni zarówno pod kątem ceny, jak również jakości. Z tego powodu warto skontaktować się z ekspertami w dziedzinie tworzenia stron internetowych.

Dlaczego nieskromnie uważamy, że nasze usługi wyróżniają się na rynku? Ponieważ zdajemy sobie sprawę z potrzeb klienta zarówno na pierwszym etapie współpracy, jak również w kontekście długofalowych korzyści. Dzięki unikalnemu designowi strona internetowa stworzona dla naszych Klientów przyciąga potencjalnych odbiorców, co pozwala nam traktować ją jako REALNE narzędzie marketingowe, dzięki wykorzystanemu przez nas systemowi WordPress. Doskonale rozumiemy, że poprzez właściwe przygotowanie takiej witryny nasi Klienci mogą osiągnąć niebagatelne korzyści w przyszłości. W jaki sposób. Każda z dedykowanych stron zaprojektowana została w taki sposób, aby generować znacznie mniejsze koszty w przyszłości. Doświadczeni specjaliści od lat pracują w określony sposób, co potwierdzają pozytywne opinie naszych Klientów ze współpracy.

Nasze realizacje

Czas płynie szybko, a z nim kolejne realizacje. Zobacz co przygotowaliśmy dla naszych klientów. 

Opinie klientów

Tworzenie stron Wrocław - rozwiązania dla sklepów internetowych

logo woocommerce

Według danych przygotowanych przez BNP Paribas, przez następne 5 lat rynek e-commerce będzie wzrastał o średnio 12 procent. Przekładając to na twarde fakty, coraz większa liczba osób porzuci swoje wielogodzinne spacery po galeriach handlowych i wybierze zakupy na tablecie z własnej kanapy. Oczywiście ma na to wpływ ryzyko kolejnych problemów pandemicznych na świecie, które dla sklepów stacjonarnych mogą okazać się ciosem w samo serce.

Właśnie dlatego tak istotne dla wszystkich sprzedawców powinno być przejście do internetu i tworzenie stron. Wrocław posiada ogromną liczbę sklepów stacjonarnych. Większość z nich funkcjonuje na dobrym poziomie, jednak nawet dla tych lokali warto zastanowić się nad hybrydowym modelem biznesowym.

Jako Bananaconda dysponujemy odpowiednimi narzędziami, które pozwolą zaistnieć na rynku e-commerce. Oprócz troski o detale związane z designem i funkcjonalnością, przy sklepach internetowych dodatkowo korzystamy z moduł Woocommerce, które stanowi jedną z najczęściej wykorzystywanych wtyczek WordPressa. To właśnie dzięki niej jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług, dzięki czemu Twoje wejście na rynek e-commerce odbędzie się bez zarzutu. Popularność zarówno WordPressa, jak i wtyczki Woocommerce zdecydowanie ułatwia współpracę z partnerami biznesowymi pod kątem technicznym.

Zaufali nam
i nie zawiedli się

Projektowanie stron internetowych Wrocław - troska o detale

Wyszukiwarka Google stanowi najważniejszy aspekt każdego właściciela witryny. Najprawdopodobniej to właśnie tam Twoi potencjalni użytkownicy wyszukają interesujących ich treści. Przy odpowiednim zaplanowaniu ruchów w internecie, możemy znaleźć się na pierwszych kilku miejscach w wyszukiwarce. Zwiększy to nasze szanse do dotarcia do potencjalnych klientów, którzy wejdą na naszą stronę oraz dokonają zakupu lub dokonają innej akcji. Według statystyk, Google bazuje na ponad 300 wytycznych, które wpływają na naszą pozycję w rankingu wyszukiwarki.

Właśnie dlatego skupienie się nawet na najmniejszych detalach stanowi podstawę, kiedy bierzemy się za projektowanie stron internetowych. Wrocław, Berlin, San Francisco – z takimi dylematami mierzą się specjaliści na całym świecie. Pod kątem technicznym znajdziemy bardzo dużą liczbę wytycznych. Na samym wstępie rozumiemy potrzebę szybkiego wczytywania się strony. Znajdujemy złoty środek pomiędzy oryginalnym designem, a możliwie jak najmniejszą ilością danych, która może spowolnić pracę witryny. Oprócz tego nie może również zapominać o jak najlepszym zaprojektowaniu mapy strony. Ma to bardzo duże znaczenie dla samego użytkownika, ale również sztuczna inteligencja przygotowana przez Google nie przechodzi obojętnie obok tego zagadnienia. Mamy świadomość ogromnej liczby szczegółów, na jakie musimy zwrócić uwagę przy okazji tworzenie strony internetowej dla naszych Klientów.

Projektowanie stron Wrocław - doświadczenia użytkownika

Kilka linijek temu wspomnieliśmy o znaczeniu odpowiedniej mapy strony dla użytkownika. Bez wątpienia nie tylko aprobata ze strony wyszukiwarki powinna nam przyświecać. To także pozytywne doznania osób wchodzących na stronę muszą stanowić dla nas szczególną wartość. W końcu to oni mają dokonać akcji na naszej stronie, a nie sztuczna inteligencja zaprogramowana przez czarodziejów z Doliny Krzemowej.

UX ma także kolosalne znaczenie, jeżeli bierzemy się za projektowanie stron. Wrocław, Kraków, Warszawa – chociaż możemy różnić się pod kątem światopoglądowym, to jednak każdy z nas ma mniej więcej podobne oczekiwania po wejściu na stronę internetową. Łatwość w dotarciu do informacji. Szybkość działania. Intuicyjność witryny. Doskonale to rozumiemy, dlatego właśnie legendarny w kręgach związanych z e-commerce user experience ma dla nas tak dużą wagę. Każdy z naszych projektów docelowo spełnia założenia wyszukiwarki, ale przede wszystkim użytkowników wchodzących na stronę.

Projektowanie stron WWW Wrocław - pozycjonowanie

Na koniec warto zwrócić uwagę na jeden z kluczowych aspektów przy okazji wyszukiwarki Google. Mianowicie chodzi o odpowiednie użycie fraz kluczowych, które docelowo mają zaprowadzić użytkownika do Twojej strony. Jako przykład podamy Twoją drogę na naszą witrynę.

Jeżeli nie posłużyłeś się marketingiem szeptanym, to prawdopodobnie wpisałeś w wyszukiwarce frazę, na przykład „projektowanie stron WWW Wrocław„. To właśnie odpowiednio zbudowane treści, nasycone frazami kluczowymi w dobrych miejscach, pozwalają na dotarcie do jeszcze większej liczby klientów. Sztuką jest, po raz kolejny, utrzymanie balansu pomiędzy pozytywną weryfikacją Google’a, a odpowiednimi doznaniami osoby czytającej krótki opis produktu lub dłuższą treść bardziej nastawioną na przekazanie informacji. Mamy nadzieję, że pomimo nasycenia frazami kluczowymi, udało nam się przekazać Wam niezbędne informacje na temat stworzenia strony internetowej w trafiony sposób.