Tworzenie stron internetowych Lublin

Co robimy w ramach tworzenia stron internetowych Lublin?

Dedykowane szablony WWW

Kodujemy dedykowane szablony WordPress

Dedykowane szablony WWW

Kodujemy dedykowane szablony WordPress
Zobacz więcej

Tworzymy strony WWW

Tworzymy strony internetowe dopasowanie do Twoich odbiorców

Tworzymy strony WWW

Tworzymy strony internetowe dopasowanie do Twoich odbiorców
Zobacz więcej

Tworzenie stron internetowych Lublin - platforma marketingowa

Wejście do przestrzeni online niesie ze sobą bardzo dużą liczbę rozmaitych korzyści. Przede wszystkim otrzymujemy ogólnodostępne narzędzie promocyjne, które przy odpowiednim zastosowaniu algorytmów może dotrzeć do ogromnej grupy potencjalnych klientów i użytkowników. Porównajmy to z banerem na jednej z ważniejszych ulic w okolicach centrum miasta. Jasne, tysiące osób każdego dnia przejeżdża właśnie w tym miejscu i może spojrzeć na baner. No właśnie, może. Nie mamy gwarancji, że osoba na miejscu pasażera w aucie nie zmienia w tym momencie playlisty, a student wracający autobusem do domu nie sprawdza akurat mediów społecznościowych. Dobrze zaprojektowana witryna pozwala nie tylko zaprosić potencjalnego użytkownika, ale również zachęcić do pozostania z naszą firmą.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o tworzenie stron internetowych? Lublin, Warszawa, Szczecin – cała Polska w ostatnim czasie niejednokrotnie musiała mierzyć się z zamknięciem sklepów oraz lokali stacjonarnych. Robienie zakupów w internecie czy przeglądanie najnowszych informacji na tablecie nie jest obarczone żadnym ryzykiem zamknięcia sklepu ze względu na kwestie zdrowotne. Właśnie dlatego warto zainteresować się stworzeniem własnej strony internetowej.

Nie wiesz jak zacząć? Skorzystaj z darmowej konsultacji

zdjęcie właściciela

Karol Dobrakowski

Founder & Key Account Manager
karol@bananaconda.pl
(+48) 506 669 183

Jak wygląda proces tworzenia stron - Lublin?

1. Analiza projektu

Przyglądamy się wymaganiom Twojej strony oraz ustalamy sugerowany przebieg projektu

2. Projektowanie strony WWW

Projektujemy dedykowany szablon WordPress, który wyróżni Cię na tle konkurencji

3. Kodowanie strony

Tniemy i kodujemy zaprojektowany wcześniej szablon graficzny

4. Testowanie działania serwisu

Wykonujemy testy strony WordPress, aby mieć pewność, że Twoja realizacja jest skończona

5. Publikacja w sieci

Wdrażamy oraz konfigurujemy wszystkie potrzebne funkcje dla Twojej strony WordPress

6. Dalszy rozwój

Rozwijamy Twoją stronę o nowe moduły, które pomogą Ci w rozwoju firmy.

Projektowanie stron Lublin - konkretne rozwiązanie dla każdego biznesu

Jako Bananaconda jesteśmy specjalistami, jeżeli chodzi o projektowanie stron. Lublin, Poznań, Kraków – dzięki dobrodziejstwom technologicznym jesteśmy w stanie dotrzeć praktycznie do każdego klienta z dowolnej części naszego kraju. Dlaczego warto wybrać akurat nas? Ponieważ nasz wyjątkowy, estetyczny design pozwala naprawdę(!) wyróżnić się na tle konkurencji. Dodatkowo potrafimy w znaczący sposób optymalizować koszty, dzięki czemu Twoja firma zapłaci mniej. W jaki sposób to robimy? Przede wszystkim poprzez użycie autorskich szablonów. Innymi słowy, chociaż witryny naszych klientów zdecydowanie różnią się od siebie na pierwszy rzut oka, to jednak opieramy je na analogicznych mechanizmach.

Wyróżniamy się także analizą rynku, dlatego potrafimy dobrać właściwą stronę do odpowiedniego biznesu. Poza klasyczną stroną internetową wyróżniamy dwa najbardziej popularne rozwiązania:

Landing Page

Stosowane przede wszystkim przez organizatorów wydarzeń kulturalnych oraz sportowych. Jedna strona, bardzo mało danych i wyraźne skupienie uwagi na call to action, czyli innymi słowy wykonanie akcji. W tym przypadku będzie to zakup biletów. Informacje znajdziemy w innych źródłach, na przykład w mediach społecznościowych.

One Page

Przypomina nieco bardziej rozbudowaną prezentację w PowerPoincie. Jako sama nazwa wskazuje, wszystkie niezbędne dane na temat firmy znajdziemy na jednej stronie, a docieramy do nich poprzez swipe. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się dla takich biznesów, które mogą właśnie zaprezentować swoje usługi w internecie, ale nie mogą ich sprzedać w przestrzeni online. Najczęściej z tego rozwiązania korzystają deweloperzy oraz graficy.

Tworzenie stron WWW Lublin - kreowanie pozytywnych doświadczeń

Zasada „Klient nasz pan” obowiązuje w dzisiejszych czasach jeszcze mocniej, niż w przeszłości. Wszystko to ze względu na bardzo dużą liczbę podmiotów, które wykonują daną usługę. Użytkownicy naszej strony mogą przenieść się do naszej konkurencji ze względu na niedociągnięcie, na które nie zwróciliśmy uwagi. Na szczęście zdajemy sobie sprawę z takich kwestii, ponieważ od zawsze mamy niekiedy wręcz pedantyczną manię troski o detale.

UX, czyli kreowanie pozytywnych doświadczeń, można bardzo ogólnie pokazać w dwóch przykładach.

 Wiele sklepów internetowych spotyka się z negatywnymi opiniami ze względu na brak możliwości wycofania się z transakcji lub zbyt małą liczbę możliwych środków płatności. Takie sklepy, pomimo wysokiej jakości produktów, tracą swoich klientów właśnie ze względu na takie detale. Wraz z naszymi partnerami biznesowymi staramy się przeanalizować wszystkie możliwe ścieżki, jakimi użytkownik strony może podążyć. Zanim wklepiemy pierwszą linijkę kodu, mamy odpowiednio przeanalizowane potrzeby naszych klientów, które pozwolą generować pozytywne doświadczenia użytkownikom.

Warto również wspomnieć o detalach, takich jak wykorzystywanie geolokalizacji. Weźmy dla przykładu ogólnopolską szkołę językową, która wreszcie wzięła się za tworzenie stron WWW. Lublin, ze względu na swoje położenie na mapie, posiada wiele osób chętnych do nauki ukraińskiego. Dlatego właśnie poprzez poszukiwanie szkoły językowej właśnie na Lubelszczyźnie pojawia się więcej ofert z nauką języków zza naszej wschodniej granicy, aniżeli niemieckiego.

Nasze realizacje

Czas płynie szybko, a z nim kolejne realizacje. Zobacz co przygotowaliśmy dla naszych klientów. 

Tworzenie stron Lublin - współpraca z Google

Ponad 98 procent wszystkich wyszukiwań w internecie dochodzi właśnie poprzez wyszukiwarkę Google. Jeżeli chcemy osiągnąć sukces, musimy być widoczni na platformie giganta z Doliny Krzemowej.

Sam doskonale wiesz, że po wpisaniu frazy do wyszukiwarki klikasz jedną z pierwszych pozycji. Do właściwego umiejscowienia stron Google musi przeanalizować ponad 300 czynników! Zdajemy sobie sprawę, że wyszukiwarka znacznie przychylniej patrzy między innymi na takie aspekty, jak szybkość ładowania strony. Właśnie dlatego nasze szablony nie „ważą” tyle, ile pozornie znacznie bardziej zaawansowane graficznie projekty. Okej, może nasza konkurencja ma więcej kolorków i animacji w zanadrzu. My jednak przekładamy to na szybkość ładowania strony, dzięki czemu witryny naszych klientów są lepiej odbierane przez wyszukiwarkę, a sami użytkownicy także doceniają nasz design.

Warto również zwrócić uwagę na pozycjonowanie słów kluczowych. Kto wie, być może trafiłeś na tę witrynę właśnie poprzez wpisanie frazy „tworzenie stron Lublin„? Na tym to właśnie działa – poprzez subtelne wplatanie fraz kluczowych do tekstu także można sprawić, że Google wyżej będzie cenić naszą stronę od innych.

Opinie klientów

Projektowanie stron internetowych Lublin - dlaczego system WordPress?

Nie da się ukryć, że WordPress należy do liderów, jeżeli chodzi o projektowanie stron internetowych. Lublin, Tokio, Kapsztad – na całym świecie ogromna liczba przedsiębiorstw i korporacji najchętniej korzysta właśnie z tego systemu. Są trzy główne powody, dla których specjalizujemy się właśnie w WordPressie.

Przede wszystkim jest to system zarządzania treścią, który po naszej programistycznej pracy nie wymaga wielkiej informatycznej treści. Dodawanie jakichkolwiek treści należy do banalnych czynności, szczególnie po kilku próbach i ogarnięciu niewielkiej liczby technikaliów. Nasi klienci nie muszą skończyć technicznych studiów, aby móc z niego korzystać.

Bycie światowym liderem daje nam możliwości pozyskiwania znacznie większej liczby partnerów biznesowych. Zdecydowanie łatwiej od strony technicznej zawiązać współpracę z taką stroną internetową, która opiera się na tym samym systemie.

Wreszcie WordPress to coś znacznie więcej, niż system zarządzania treścią. To także wtyczka WooCommerce, dzięki której z łatwością będziesz mógł korzystać ze swojego sklepu internetowego. Dajemy Ci możliwość stworzenia wielopoziomego sklepu internetowego oraz bloga jednocześnie!

Zaufali nam
i nie zawiedli się

Projektowanie stron WWW Lublin - czy warto?

Oczywiście, że warto! Jeżeli chcesz zdobyć przewagę konkurencyjną, to właśnie poprzez projektowanie stron WWW. Lublin, Szczecin, Gdańsk – w całej Polsce rynek e-commerce stale rośnie, co pozwala nam na znacznie większy rozwój przestrzeni online. Jako Bananaconda bez najmniejszych problemów pomożemy postawić pierwsze kroki w miejscu, które nieuchronnie staje się najważniejszym elementem każdej branży w biznesie.