Tworzenie stron internetowych Poznań

Co robimy w ramach tworzenia stron internetowych Poznań?

Dedykowane szablony WWW

Kodujemy dedykowane szablony WordPress

Dedykowane szablony WWW

Kodujemy dedykowane szablony WordPress
Zobacz więcej

Tworzymy strony WWW

Tworzymy strony internetowe dopasowanie do Twoich odbiorców

Tworzymy strony WWW

Tworzymy strony internetowe dopasowanie do Twoich odbiorców
Zobacz więcej

Tworzenie stron internetowych Poznań - wejście do przestrzeni online

Pandemia spowodowała wzrost zaufania do treści konsumowanych przez internet. Mowa tutaj zarówno o pozyskiwaniu informacji na wszelkie tematy, jak również robieniu zakupów. Rynek e-commerce z każdym miesiącem staje się coraz silniejszy, co widać wyraźnie w statystykach zebranych przez firmę Gemius. Ponad 3/4 badanych chociaż raz dokonało zakupów przez internet, a cała branża e-commerce urosła w Polsce aż o 4 procent. Widać wyraźnie, w którą stronę podążają trendy w dzisiejszych czasach.

Nasza firma oferuje kompleksowe tworzenie stron internetowych. Poznań, Kraków, Warszawa – bez żadnego problemu dotrzemy do każdego klienta, niezależnie od miejsca zamieszkania. Rozwój pracy zdalnej oraz kontaktowania się ze sobą przez Internet pozwala nam na rozszerzenie naszej działalności. W naszym portfolio znajdziecie opinie zadowolonych klientów z całego kraju. Bez żadnego problemu dopasujemy się do Twoich potrzeb. Chcesz założyć odpowiednio opakowany portal informacyjny? A może stajesz przed nieuchronnym wyzwaniem przeniesienie Twojego sklepu stacjonarnego do przestrzeni online? W Bananaconda znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Nie wiesz jak zacząć? Skorzystaj z darmowej konsultacji

zdjęcie właściciela

Karol Dobrakowski

Founder & Key Account Manager
karol@bananaconda.pl
(+48) 506 669 183

Jak wygląda proces tworzenia stron - Poznań?

1. Analiza projektu

Przyglądamy się wymaganiom Twojej strony oraz ustalamy sugerowany przebieg projektu

2. Projektowanie strony WWW

Projektujemy dedykowany szablon WordPress, który wyróżni Cię na tle konkurencji

3. Kodowanie strony

Tniemy i kodujemy zaprojektowany wcześniej szablon graficzny

4. Testowanie działania serwisu

Wykonujemy testy strony WordPress, aby mieć pewność, że Twoja realizacja jest skończona

5. Publikacja w sieci

Wdrażamy oraz konfigurujemy wszystkie potrzebne funkcje dla Twojej strony WordPress

6. Dalszy rozwój

Rozwijamy Twoją stronę o nowe moduły, które pomogą Ci w rozwoju firmy.

Tworzenie stron WWW Poznań - jaką witrynę wybrać?

Bez wątpienia podczas przeglądania internetu dostrzegasz pewne różnice w konstrukcji witryny. Na niektórych stronach dzieje się nieco więcej, inne wydają się mieć wartość niemal wyłącznie informacyjną. Odchodząc na chwilę od bardzo rozbudowanych sklepów internetowych(zaraz do nich wrócimy!) przedstawiamy Wam dwa alternatywne rozwiązania dla klasycznej strony internetowej.

Landing Page

Na pewno zetknęliście się kiedyś z kupowaniem biletów na wydarzenia kulturalne lub sportowe przez internet. Podczas dokonywania zakupu praktycznie nie ma żadnych informacji – znalazłeś je już wcześniej w mediach społecznościowych lub innych źródłach. Tutaj trafiasz na witrynę, na której widnieje wyraźne call to action, czyli z języka Szekspira wezwanie do działania. Witryna jest przygotowana w taki sposób, aby jej użytkownik kliknął w link, po którym „wyląduje” na odpowiedniej stronie. Tam dopiero dokonuje się cała transakcja zakupu wejściówek.

One Page

Jak można się domyślić, znacząca większość informacji skupia się na jednej, głównej stronie. To właśnie tam zamieszczamy najważniejsze dane na temat naszego produktu lub usługi, a na pasku menu zostawiamy dane kontaktowe lub rozwinięcie kwestii poruszonych na głównej witrynie. Kto decyduje się na takie tworzenie stron WWW? Poznań oraz inne największe aglomeracje w kraju przeżywa obecnie bardzo duże nasilenie na rynku nieruchomości. Mowa tutaj nie tylko o mieszkaniach w okolicach centrum, ale także domy szeregowych lub jednorodzinnych na obrzeżach. Deweloperzy nie mają zamiaru sprzedawać swoich inwestycji bezpośrednio przez internet. Ich strona ma służyć zainteresowaniu odbiorcy oraz zachęceniu do kontaktu.

Przygotowujemy dla Państwa każdy rodzaj strony internetowej. Nie tylko dysponujemy odpowiednimi narzędziami i wiedzą merytoryczną, ale także posiadamy wiedzę na temat typu strony pasującej do Twojego biznesu.

Tworzenie stron Poznań - na co zwracamy uwagę?

Zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepiej zaprojektowana strona pod względem technicznym wcale nie musi osiągać rewelacyjnych rezultatów. Każdy programista i osoba zajmująca się biznesem w przestrzeni online zdaje sobie sprawę z potęgi wyszukiwarki Google. To właśnie współpraca z nią pozwala na podnoszenie wyników wyświetleń oraz konwersji. Gigant z Doliny Krzemowej posiada rozbudowany system AI, który na bieżąco analizuje jakość każdej witryny. Musimy wziąć pod uwagę ponad 300 czynników, jeżeli zabieramy się za tworzenie stron. Poznań, Londyn, Buenos Aires – w każdym miejscu na świecie obowiązują bardzo podobne zasady. Zwracamy szczególną uwagę na tak istotne kwestie, jak szybkość ładowania strony oraz posiadanie wersji dla urządzeń mobilnych.

Zadajecie pewnie sobie pytanie, dlaczego to właśnie naszą firmę powinniście wybrać do stworzenia Waszej witryny. Przecież na rynku obecnie roi się od programistów. Wyróżniamy się jednak pedantyczną wręcz dbałością o detale oraz przygotowanie unikalnego designu. Każdy z naszych klientów posiada własną wersję strony internetowej, która oprócz współpracy z Google świetnie wygląda także pod kątem estetycznym. Koszty? Zdecydowanie niższe, niż mogłoby się wydawać! Wszystko to dzięki uprzednio przygotowanym szablonom, z których korzystamy przy okazji tworzenia witryn.

Nasze realizacje

Czas płynie szybko, a z nim kolejne realizacje. Zobacz co przygotowaliśmy dla naszych klientów. 

Projektowanie stron Poznań - współpraca z WordPressem

Jako Bananaconda cenimy sobie współpracę nie tylko z największymi graczami na rynku, ale także tymi dającymi największe możliwości rozwoju. Z tego powodu od lat bazujemy na systemie CMS WordPress.

System CMS pozwala na odpowiednie zarządzanie treścią. Dzięki niemu możesz we właściwy sposób wstawiać niezbędne dla rozwoju Twojej strony teksty, materiały lub artykuły. Stanowi on zdecydowanie najpopularniejszy sposób do zarządzania treścią na świecie, jeżeli chodzi o projektowanie stron. Poznań, Pekin, Sydney – na całej kuli ziemskiej mnośtwo osób korzysta z tego narzędzia. Charakteryzuje się ono niesamowitą intuicyjnością na każdym etapie działalności.

A co w przypadku zakładania sklepu internetowego? Oprócz specjalizacji w WordPressie mamy w małym palcu obsługę WooCommerce, czyli wtyczki naszego ulubionego systemu CMS. Jej dostępność i popularność sprawia, że nasz sklep internetowy stanie się idealnym narzędziem marketingowym i sprzedażowym dla Twojego biznesu.

Projektowanie stron internetowych Poznań - kreowanie doświadczeń

Wchodząc do sklepu spożywczego wszystkie artykuły poukładane są w odpowiedni sposób. W okresie świątecznym możesz zobaczyć wyeksponowane czekoladki ze Świętym Mikołajem lub bałwankiem na opakowaniu. Czy tak samo będzie wyglądać sklep na przełomie kwietnia i maja? Oczywiście, że nie! Poprzez elastyczność oraz właściwe przygotowanie można ułatwić potencjalnym klientom podejmowanie takich decyzji zakupowych, jakich od nich sobie życzymy.

Taki sam mechanizm funkcjonuje w przestrzeni online. UX, czyli user experience to nic innego jak właśnie kreowanie pozytywnych doświadczeń użytkowników strony. W jaki sposób to zrobić? Przede wszystkim poprzez odpowiednie planowanie, zanim weźmiemy się za projektowanie stron internetowych. Poznań stanowi kolebkę małych i średnich przedsiębiorców, którzy bardzo cenią sobie uzyskanie chociaż drobnej przewagi konkurencyjnej. I właśnie poprzez zadowolenie klienta z oferowanych przez Ciebie usług możesz ją wywalczyć! Takie elementy jak właściwy projekt ścieżki od wejścia w koszyk zakupowy do finalizacji transakcji, możliwość jej cofnięcia czy wiele opcji dostawy kurierskiej sprawiają, że Twój klient zostanie z Tobą na dłużej.

Zaufali nam
i nie zawiedli się

Opinie klientów

Projektowanie stron WWW Poznań - pozycjonowanie

Na koniec warto zwrócić uwagę na istotny aspekt, jaki jest bez wątpienia pozycjonowanie. Należy ono do kluczowych czynników branych pod uwagę przez Google w kontekście wyników wyszukiwania. Wszystko opiera się na umieszczeniu fraz kluczowych w tekście, dzięki którym Twój potencjalny klient bez żadnego problemu znajdzie witrynę w wyszukiwarce. Mogłeś tutaj trafić poprzez wpisanie „projektowanie stron WWW Poznań” w Google lub przez inną zbitkę słów kluczowych umieszczonych w tym tekście.

Jak w niemal każdej kwestii związanej z projektowaniem witryn w internecie, przy okazji tworzenia treści także potrzeba balansu pomiędzy aprobatą ze strony Google’a, a pozytywnym odbiorem użytkownika po drugiej stronie ekranu. Mamy nadzieję, że udało nam się to osiągnąć